0,00€

Košík

Napíšte nám

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Opíšte kód z obrázka
captcha

Hore

Máme v ponuke široký sortiment Meyle HD podvozkových náhradných dielov

| Novo vystavené produkty
Meyle HD

Len u nás nájdete za bezkonkurenčné ceny kvalitné podvozkové diely a to priamo od výrobcu Meyle, ktorý sa vyznačuje svojou veľmi známou pečaťou “HD-Quality”.

Krátky popis čo to vlastne znamená MEYLE-HD :

Náhradné diely MEYLE-HD sú konštrukčne prepracované tak, aby vydržali oveľa dlhšie ako ich originály. Rad HD (od slova Heavy Duty – vysoká odolnosť) zahŕňa viac ako 560 položiek navrhnutých pre použitie v tisíckach rôznych modelov vozidiel. Príznakom “HD” v čísle dielu môžete veľmi ľahko identifikovať tieto diely v katalógoch. Na týchto dieloch je tiež výrazne vyznačené logo “HD” a na ich obaloch je akostná pečať “HD-Quality”.

Veľmi obľúbená sa stala táto značka MEYLE-HD pri kompletnej výmene prednej nápravy zavesenia kolies a to najmä u BMW vozidiel.

Naši zákazníci, ktorý si zakúpili podvozkové diely MEYLE-HD sa stále k nám vracajú späť, pretože sú veľmi spokojný s cenou a kvalitou týchto náhradných dielov.

Majú širokú škálu náhradných dielov od brzdových komponentov, filtrov až po komplet sortiment zavesenia kolies, ramená, silentbloky ramien, tyčky stabilizátora, čapy riadenia, spojovacie tyče riadenia a to v HD prevedení, čiže zosilnenom prevedení.

 

Ak si chcete dať záležať na svojom autíčku, tak určite nás neváhajte kontaktovať a my Vám vypracujeme ponuku na Meyle HD zosilnené diely.

 

 

AUTO-FLEX.eu s.r.o. © 2010-2018 | Autoflex autodíly | Auto & Tuning
Kopírovanie obsahu tejto stránky bez dovolenia je zakázané!