0,00€

Košík

Napíšte nám

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Opíšte kód z obrázka
captcha

Hore

Archív

Štartovacie káble ako povinná zimná výbava

|
štartovacie kable

Polovica novembra jeza nami. Zatiaľ sa nám počasie držalo v plusových teplotách. Výnimočne sa niekde ochladilo pod bod mrazu. Ale verte mi, je to iba začiatok. Prichádza obdobie, kedy váš štvorkolesový pomocník dostane poriadne zabrať. Zimu neobľubujú ani vodiči a ani autá. Ráno sa musia trápiť so studenými štartmi. Veľa áut práve pri tomto výkone zradí svojho majiteľa. Príčin na... Čítaj ďalej »

Dávame záruku 4 roky na MEYLDE HD podvozkové diely !!!

|
Meyle HD

Ak máte dilemu a neviete sa rozhodnúť aké ramená, alebo iné podvozkové diely si chcete vymeniť na Vašom automobile, tak my Vám doporučujeme MEYLE HD zosilnené podvozkové diely. Na trhu pôsobíme 11 rokov a prešli nám cez ruky stovky značiek, kde podľa našich skúseností sú MEYLE HD zosilnené diely tie najlepšie na trhu čo sa týka kvality a to sme... Čítaj ďalej »

Potrebujete sadu ramien na Audi A4 B8 ?

|
Veľká-sada-ramien-predná-náprava-12-dielná-Meyle-HD-AUDI-A4-A5-Q5

Potrebujete sadu ramien na Audi A4 B8 ? Pozor !!! Existujú dve sady ramien na B8, my ich máme obe v ponuke, tá prvá je do roku výroby 11.2009 a tá druháje od roku výroby 11.2009 obe sady sú rozdielne, takže treba si na to dávať pozor !!, predali sme už niekoľko sád na Audi A4 B8. Tu sú priame... Čítaj ďalej »

Máme v ponuke sadu ramien na Audi A8 typ 4H od r.v. 2010

|
Sada ramien 10- dielna Audi A8 4H

Jedná sa o novú generáciu Audi A8 typ 4H2, 4H8, 4HC, 4HL OD ROKU VYROBY 2010 !!! Komplet cely SET, ramená prednej nápravy od renomovaného výrobcu RAG !!! Momentálne v akciovej uvádzacej cene : 275,90,-EUR   tu je priamy link na tento produkt : Sada ramien predná náprava Audi A8 4H od r.v. 2010

Rožširujeme sortiment na Alfa Romeo

|
Alfa Romeo

Rozširujeme sortiment Alfa Romeo a to pridávaním nových produktov, AGR ventilov, ložísk kolies a najmä brzdových komponentov !!! Ponúkame brzdy pre Alfa Romeo a to športové dierované kotúče od renomovaného výrobcu ZIMMERMANN   Brzdná sada predná ZIMMERMANN dierované kotúče Alfa Romeo 159        

Hľadáta ramená na BMW F10, F11, F18 ?

|
2x rameno predné spodné zadné zosilnené Meyle BMW 5er F10 F11 F18, 6er F12 F13 -

Ak hľadáte ramená na BMW F10, F11, F18 tak my ich už mám od renomovaných výrobcov MEYLE A LEMFORDER tú sú priame linky na tieto produkty : 2x rameno predné spodné Lemförder BMW 5er F10, F11 6er F12, F13 F06   2x rameno predné spodné zadné zosilnené Meyle BMW 5er F10, F11, F18   2x rameno predné spodné zadné zosilnené... Čítaj ďalej »

Ponúkame konzultácie ohľadom predaja náhradných dielov

|
Konzultácia

Pred tým než sa rozhodnete kúpiť akékoľvek náhradné diely, Vám zadarmo poskytneme konzultáciu s Vami a poradíme Vám !!! Máme 10-ročné skúsenosti s predajom náhradných dielov, kde sa špecializujeme na podvozkové diely. Počas tohto obdobia sme predali veľké množstvo podvozkových dielov, najme ramien zavesenia kolies a brzdových komponentov, kde dá sa povedať, že už naslepo ovládame tieto náhradné diely, poznáme... Čítaj ďalej »

Znižujeme cenu sady ramine prednej nápravy na CHRYSLER 300C

|
Najväčšia sada ramien predná náprava Chrysler 300C + Touring

Upravujeme cenu komplet prednej nápravy sady ramien na CHRYSLER 300C SET-pozostáva zo 16-dielov, je to absolútne komplet sada ramien prednej nápravy !!! Nikde inde Vám nedodajú 16-dielnu sada ramien v takejto cene ako my ponúkame !!! Aktualizovaná cena p zľave je : 330,90,-EUR   tu je priamy link na túto sadu ramien : Najväčšia sada ramien predná náprava 16-diena Chrysler... Čítaj ďalej »

AUTO-FLEX.eu s.r.o. © 2010-2019 | Autoflex autodíly | Auto & Tuning
Kopírovanie obsahu tejto stránky bez dovolenia je zakázané!