Prejsť na obsah

E-shopy náhradných dielov na osobné automobily bez tel. kontaktu !!!

  V poslednom čase evidujeme zákazníkov, ktorí dosť často kupujú náhradné diely od veľkých e-shopov “medzinárodných”, ktoré nemajú tel. kontakt, len e-mailovú adresu. Problém je v tom, že zakúpený diel ktorý nepasuje, alebo po čase zlyhá, sa len ťažko dá reklamovať a odkonzultovať priamo s dotyčným predávajúcim, kedže tieto e-shopy nemajú žiaden tel. kontakt, len e-mailovú adresu, kde všetka komunikácia prebieha prostredníctvom e-mailu. Nemajú zriadene ani pobočky, predajne na území Slovenskej republiky, čo je si myslím ďalšia nevýhoda pre zákazníkov, ďalej vysoké poštovné pri odosielaní dielu naspať predajcovi, väčšinou do zahraničia, a taktiež podmienka len platba predom : bankovou kartou, Paypalom, ktorý je ešte málo používaný v rámci platieb, respektíve väčšina ľudí ho nemá zriadený.

  To sú také základné nedostatky veľkých medzinárodných e-shopov, ktorí majú síce dobré ceny, ale je tam aj veľa nevýhôd oproti domácim e-shopom, ktorí sa vedia priblížiť cenami, respektíve vedia urobiť cenovú ponuku rovnajúcej sa konkurencii zo zahraničia, tak ako to robíme my.

  Máme rôzne kanály komunikácie, kde uprednostňujeme osobný kontakt, či už telefonicky, alebo návštevou našej predajne, ďalej samozrejme live chat, nabežnejši kanal komunikácie, ktorý najviac použivame, výhodou je že odpovedáme hned, tým nadviažeme okamžitú komunikáciu, to sú veľké výhody nielen nášho ale aj iných domácich e-shopov, a preto Vám doporučujeme radšej si odkonzultovať jednotlive diely na osobné automobili, než ako sa hovorí naslepo objednať cez zahraničný e-shop, ktorý Vás akurát tak vyzve zaplatiť kartou, Paypalom vopred.

  S pozdravom

  Mgr. Miroslav Čonka

  obchodný zástupca

  AUTO-FLEX EU, s.r.o.