O nás

Naša firma sa zaoberá predajom  náhradných dielov, autodielov na osobné automobily. Špecializujeme sa na podvozkové diely, brzdy, ramená, tlmiče, ložiská, pružiny, poloosy a na špecifické diely typu ako : DPF filtre, kardanové hriadele, kardanové tyče, sacie trubkové moduly, prevodky riadenia, tyče riadenia, nápravnice resp. nápravy, servočerpadlá, elektrické diely,  Zaručujeme kvalitu, značku, nízke ceny a spokojnosť pre zákazníkov. Sme overený E-SHOP na HEUREKE, naše recenzie si môžete prečítať na odkaze :

obchody.heureka.sk/auto-flex-eu/recenze/

Na trhu pôsobíme od roku 2010 ako registrovaná spoločnosť AUTO-FLEX EU, s.r.o. s novo-otvorenou predajňou v Levoči. V minulosti sem pôsobili aj v Trenčíne, veľa zákazníkov nás pozná ako firmu z Trenčína, len žiaľ tam sme to zatvorili, kvôli pandémii, ktorá ako iste vieme postihla najviac podnikateľský sektor, ale plánujeme zase otvoriť ďalšiu prevádzku a byt bližšie k Vám.

Brzdové systémy

Takže máme skúseností cca 11-12 rokov čo sa týka predaja náhradných dielov, a môžeme Vám povedať, že cez ruky nám prešli tony autodielov a stovky výrobcov, a preto si dovoľujeme povedať, že neposkytujeme len predaj, ale aj prvotriedne poradenstvo ohľadom dielov, komplet služby, vyhľadávame ťažko dostupné diely na trhu pre zákazníkov, diely ktoré nevedia byt dostupné ani u originálnych autorizovaných servisoch, v tom sme špecifický, máme prípady kedy naši zákazníci vedia počkať na diel aj 1-2 mesiace a sú nám vďačný za to !!!

V tom sa odlišujeme od ostatných predajní a e-shopov, okrem klasických náhradných dielov vieme nájsť a zabezpečiť diely, ktoré nie sú vôbec dostupné na trhu, samozrejme niekedy sa nám to nepodarí, sú aj také situácie, kedy sa to proste nedá. Ale väčšinou sa nám to darí, a preto sa k nám vracajú zákazníci, lebo sú s snami spokojný.

Ďalšou našou výhodou je priamy kontakt so zákazníkom, osobne voláme s každým zákazníkom,  konzultujeme, preberáme čas dodania, nedostupnosť dielu, alebo jeho najbližšie naskladanie, to všetko telefonicky alebo osobne na predajni. Neposielam automatické e-maily, ako to robia zahraničné e-shopy, máme spustený live chat, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, ak píšte neskoro večer, alebo nad ránom, hned na druhý den ráno sa Vám dostane odpoveď.

Samozrejme počas nášho pôsobenia sme narazili aj na problémy, reklamácie,  predsa sme len ľudia, a aj výrobca dielu niekedy zlyhá, človek na sklade sa pomýli,  ten kto tvrdí že všetko funguje na 100% tak klame, lebo to tak nie je. Ale snažíme sa napredovať a udržiavať si našich zákazníkov, niekedy aj na náš úkor riešime situácie aby bolo všetko v poriadku, aby bol zákazník spokojný. A  preto si môžeme dovoliť povedať, že máme veľmi dobrú odozvu a spätnú vazbu zo strany zákazníkov, vidíme to na našich objednávkach ako neustále sa k nám zákazníci vracajú.

Fotogaléria našej predajne: