O nás

Naša firma sa zaoberá značkovým predajom  náhradných dielov, olejov a auto-príslušenstva na rôzne typy a druhy áut. Zaručujeme kvalitu, značku, nízke ceny a spokojnosť pre zákazníkov, pretože náš sortiment je dovážaný z Nemecka, kde spolupracujeme s jedným z najväčších distribútorov a dodávateľov náhradných dielov “Autoteile Goede” (auto-súčiastky, náhradné diely, oleje, filtre, autokozmetika, tunning áut), automobilového priemyslu v rámci celej Európskej Únie.

Na trhu pôsobíme od roku 2010 ako registrovaná spoločnosť AUTO-FLEX EU, s.r.o. s novo-otvorenou predajňou v Levoči.

Brzdové systémy

Špecializujeme sa na brzdy, brzdové systémy (brzdové kotúče, brzdové platničky, brzdové strmene, lanká ručnej brzdy, čeľustia, bubny a ostatné príslušenstvo brzdového systému) a taktiež na podvozkové diely (ramená, čapy, axiálne tiahla, tyčky stabilizátorov, tlmiče a príslušenstvo k nemu, pružiny, ložiská kolies, náboje, manžety riadenia, homokinetické kĺby), ktoré spolu s našim ostatným sortimentom môžete prehľadne prezrieť v našom e-shope v katalógu náhradných dielov.

Máme široké skúsenosti s predajom náhradných dielov “špecifického charakteru” na značky vozidiel ALFA ROMEO, AUDI, BMW, CHRYSLER, DODGE, HYUNDAI, MERCEDES, NISSAN, VOLVO, RENAULT a mnohé iné.

Naše značky

Okrem štandardných služieb poskytujeme poradenstvo a konzultácie priamo s našim nemeckým dodávateľom pri hľadaní nedostupných dielov na slovenskom trhu, našim klientom sme takýmto spôsobom našli potrebné diely za vynikajúce ceny vo vysokej kvalite.  Aj z toho dôvodu môžeme povedať, že máme široké spektrum zákazníkov aj v zahraničí, konkrétne v Českej republike, kde prostredníctvom známeho internetového portálu: www.aukro.cz cez náš účet predávame náhradné diely. Máme veľmi pozitívne komentáre z nášho úspešného predaja, ktoré si môžete prečítať aj na tomto odkaze:

AUKRO – REZENCIE

Snažíme sa vychádzať našim zákazníkom v ústrety čo najviac a to nie len čo sa týka nášho predaja, ale aj poradenstva a správnej voľby pri výbere sortimentu, vďaka čomu sa k nám naši zákazníci opäť radi vracajú.

Fotogaléria našej predajne: