Prejsť na obsah

O nás

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom náhradných dielov a autodielov pre osobné automobily. Špecializujeme sa na podvozkové komponenty, brzdy, ramená, tlmiče, ložiská, pružiny, poloosy a špecifické diely, ako sú DPF filtre, kardanové hriadele, kardanové tyče, sacie trubkové moduly, prevodky riadenia, tyče riadenia, nápravnice a servočerpadlá, ako aj elektrické komponenty.

Zaručujeme kvalitu, renomované značky, konkurencieschopné ceny a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov. Naša dôveryhodnosť je potvrdená ako overený E-SHOP na platforme HEUREKA, kde si môžete prečítať naše recenzie.

obchody.heureka.sk/auto-flex-eu/recenze/

Na trhu pôsobíme od roku 2010 pod registrovanou spoločnosťou AUTO-FLEX EU, s.r.o., s novou predajňou v Levoči. Predtým sme pôsobili aj v Trenčíne a mnoho zákazníkov nás pozná z blízkeho okolia, ale žial kvôli pandémii sme predajňu v Trenčíne zatvorili, no plánujeme otvoriť ďalšiu prevádzku a byť tak ešte bližšie k vám.

Brzdové systémy

S našimi skúsenosťami približne od roku 2010 v oblasti predaja náhradných dielov sme spracovali tony autodielov od stoviek výrobcov. Preto sme si istí, že neponúkame iba predaj, ale aj prvotriedne poradenstvo ohľadom dielov respektíve komplexné služby. Aktívne vyhľadávame aj ťažko dostupné diely na trhu pre našich zákazníkov, vrátane tých, ktoré nie sú k dispozícii ani v originálnych autorizovaných servisoch. V tomto sme špecifickí.

Existujú prípady, kedy naši zákazníci ochotne čakajú na objednané diely aj 1-2 mesiace, jedna sa väčšinou o ťažko dostupné diely na trhu, prejavujú nám za to vďačnosť, pretože aj tento prístup nám umožňuje poskytovať individuálnu a profesionálnu starostlivosť o našich klientov a zabezpečiť to, že ich potreby sú naplnené s maximálnou starostlivosťou.

V tomto sme odlišní od ostatných predajní a internetových obchodov. Okrem bežných náhradných dielov sme schopní nájsť a zabezpečiť aj tie, ktoré nie sú dostupné na trhu. Samozrejme, nie vždy sa nám to podarí, existujú situácie, kedy je to jednoducho nemožné. Avšak väčšinou dosahujeme úspech a práve preto sa k nám zákazníci radi vrátia, pretože sú s našimi službami spokojní.

Ďalšou výhodou, ktorou disponujeme, je priamy kontakt so zákazníkom. Osobne voláme každému zákazníkovi, aby sme s ním konzultovali a prebrali detaily týkajúce sa času dodania, dostupnosti dielu alebo jeho najbližšieho naskladania. Tieto informácie poskytujeme telefonicky alebo osobne v našej predajni. Na rozdiel od zahraničných e-shopov, neposielame automatické e-maily. Máme k dispozícii live chat, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne. Aj v prípade, že nás kontaktujete neskoro večer alebo nad ránom, môžete očakávať odpoveď hneď na nasledujúci deň.

Samozrejme, počas nášho pôsobenia sme sa stretli aj s problémami a reklamáciami. Aj keď sa snažíme maximalizovať kvalitu našich služieb, musíme uznať, že občas sa vyskytnú chyby. Aj výrobcovia dielov niekedy zlyhajú aj ľudský faktor na sklade, v preprave, v doručení tiež niekedy zlyhá. Tvrdiť, že všetko funguje na 100%, by bolo neúprimné, pretože to jednoducho nie je pravda.

Avšak, snažíme sa neustále zlepšovať a udržiavať si dôveru našich zákazníkov. Niekedy aj na naše vlastné náklady riešime situácie, aby sme zabezpečili ich spokojnosť a udržali si ich vernosť. Vďaka tomu môžeme s hrdosťou povedať, že sme si získali veľmi dobrú odozvu a spätnú väzbu od našich zákazníkov. To vidíme aj na našich objednávkach, keďže zákazníci sa k nám neustále vracajú.

Fotogaléria našej predajne: