Prejsť na obsah
Zľava!

FILTER PEVNÝCH ČASTÍC DPF NISSAN NV400 DCI135/DCI160/DCI170 2014-,OPEL MOVANO B 2.3CDTI 2014-,RENAULT MASTER III 2.3DCI 2014-

Original price was: 610,90€.Current price is: 488,50€. s DPH

Katalógové číslo: DPF-RE-003, 5902048318718, RENAULT 200100412R, RENAULT 200102002R Kategórií: , , , , , , , Značka:

Filter sadzí/pevných častíc, DPF filter  NISSAN NV400 DCI135/DCI160/DCI170 2014-,OPEL MOVANO B 2.3CDTI 2014-,RENAULT MASTER III 2.3DCI 2014-

nový, žiaden REPAS !!

Materiál filtra sadzí / pevných častíc: Cordierit
Doplnkový tovar / Doplňujúca informácia: s montážnym materiálom

Norma výfukových emisií: Euro 6

pasuje na:

NISSAN NV400 DCI135/DCI160/DCI170 2014-,OPEL MOVANO B 2.3CDTI 2014-,RENAULT MASTER III 2.3DCI 2014-

OE číslo produktu:
NISSAN 2002000Q1D
NISSAN 2002000Q1F
NISSAN 2002000Q2A
NISSAN 2002000Q2D
OPEL 4423574
OPEL 4424129
OPEL 95518873
OPEL 95520256
OPEL 95520936
OPEL 95524246
RENAULT 200100412R
RENAULT 200102002R
RENAULT 200108434R
RENAULT 200109939R

číslo výrobku :

NTY DPF-RE-003

5902048318718