Prejsť na obsah
Zľava!

KATALYZÁTOR CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6,1.6THP 2008-,C4 1.6THP 2008-,C5 III 1.6THP 2009-,PEUGEOT 308 1.6,1.6THP 2007-,508 1.6THP 2010-,5008 1.6 2009-,RCZ 1.6 2010-

Original price was: 242,90€.Current price is: 215,90€. s DPH

Katalógové číslo: KAT-CT-003, 5902048243522, CITROËN 1612916480, CITROËN 1706F6 Kategórií: , , , , , , , , , Značka:

KATALYZÁTOR CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6,1.6THP 2008-,C4 1.6THP 2008-,C5 III 1.6THP 2009-,PEUGEOT 308 1.6,1.6THP 2007-,508 1.6THP 2010-,5008 1.6 2009-,RCZ 1.6 2010-

nový, žiaden REPAS !!

Dĺžka [mm]: 600
Hmotnosť [kg]: 3 500
Kód: 92
Doplnkový tovar/informácie 2: s výfukovým potrubím
Doplnkový tovar/informácie 2: s montážnymi dielmi
Balenie: 1
V jednotke balenie: 1

EURO 5

pasuje na:

CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6,1.6THP 2008-,C4 1.6THP 2008-,C5 III 1.6THP 2009-,PEUGEOT 308 1.6,1.6THP 2007-,508 1.6THP 2010-,5008 1.6 2009-,RCZ 1.6 2010-

OE číslo produktu:

CITROËN 1612916480
CITROËN 1706F6
CITROËN 1706P8
CITROËN 1706W3
CITROËN 1706W6
CITROËN 1706Z2
CITROËN 1706Z3

MINI 18307558755
MINI 18307558787
MINI 18307583146
MINI 18307587713
MINI 18307597972
MINI 18307599436
MTS 932192
PEUGEOT 1612916480
PEUGEOT 1706F6
PEUGEOT 1706P8
PEUGEOT 1706W3
PEUGEOT 1706W6
PEUGEOT 1706Z2
PEUGEOT 1706Z3
QUINTON HAZELL 29.0003
QUINTON HAZELL 322534
QUINTON HAZELL 322535
QUINTON HAZELL 322584
SIGAM 20377
SIGAM 45199
SIGAM 77102
VENEPORTE PG45409K
VENEPORTE PG45823K
VENEPORTE PG45825K

číslo výrobku :

NTY KAT-CT-003

5902048243522