Prejsť na obsah

Naše značky

SBS-NK

SBS-NK

Najväčšia dánska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou brzdových súčastí, spojkových sád a podvozkových súčastí. Výborná kvalita za priaznivú cenu. Najnovšie vlastné brzdové kotúče pod značkou SBS ( Scandinavin Brake System). Je to náš najväčší dodávateľ brzdových a podvozkových komponentov a spojkových sád, s ktorým máme priamy dodávateľský vzťah cez našu materskú spoločnosť (AUTOTEILE GODE),  ktorá sídli v Nemecku. Dodávame brzdové a podvozkové komponenty na všetky typy a druhy osobných automobilov.

 

DAKAtec Germany

DAKATEC

Náš najväčší dodávateľ podvozkových dielov (ramená, čapy riadenia, tyčky stabilizátora, silenbloky, uloženia náprav)  za vynikajúce ceny vo vysokej kvalite. Vo veľkom množstve predávame diely tejto značky na vozidlá typu AUDI, BMW, CHRYSLER, MERCEDES.  Najnovšie dodávame od tohto distribútora ABS-krúžky, ktoré sú veľmi ťažko dostupné na trhu, alebo sa predávajú kompletne s nábojom. U nás a u našich zákazníkov si táto značka vybudovala vysoké renomé, pretože má vysoko kvalitné diely za najlepšie ceny v porovnaní s ostatnými dodávateľmi.

 

Mapco

MAPCO

MAPCO si za viac ako tri desaťročia vybudovalo, vďaka svojej kvalite a cenovej politike, silnú pozíciu na trhu. Prezentujú sa ako jeden z najlepších dodávateľov ložísk a nábojov do kolies s vysokou kvalitou a najlepšou cenou na trhu. Vo svojej ponuke majú ramená a tyčky stabilizátorov v zosilnenom prevedení, ktoré majú silikónové manžety na konci čapov, nepozostávajú z gumy ako to býva u väčšiny výrobcov a vďaka tomu dosahujú dlhšiu životnosť.

 

Meyle Products

MEYLE

MEYLE vyrába a dodáva na trh náhradné diely podvozku, filtre, ložiská, uloženie tlmičov, vodné pumpy, brzdové komponenty, motorové časti a elektrické súčiastky predovšetkým pre osobné automobily nemeckej výroby AUDI, BMW, MERCEDES, VOLKSWAGEN, ďalej pre značky SEAT, SAAB, VOLVO, ale aj pre nákladné automobily značiek MAN, MB, IVECO, SCANIA, RVI, VOLVO. Diely Meyle sú dnes medzi servisnými majstrami veľmi obľúbené a to pre svoju osvedčenú kvalitu, ktorá vysoko prekračuje ich očakávania a produkty môžu porovnávať s dlhodobo overenými značkami ako sú TRW, FEBI,…

 

Optimal

OPTIMAL

Produkty Optimal zahŕňajú: sady ložísk kolies, brzdové diely, diely riadenia a zavesenia (pre osobné a úžitkové vozidlá), tlmiče, vodné pumpy, napínacie zostavy a iné. Veľmi dobre sa nám predávaju od tohto výrobcu ložiská a náboje kolies na vozidlá Chrysler, a taktiež vodné pumpy, ktoré sú ťažko dostupné na Slovenskom trhu.

 

Brembo

BREMBO

Brembo S.p.A. je taliansky výrobca automobilových brzdových systémov, najmä pre vysokovýkonné autá a motocykle. Firma bola založená v Bergame v Taliansku v roku 1961. Skoro po svojom založení sa začala špecializovať na kotúčové brzdy, ktoré boli výhradne dovážané zo Spojeného kráľovstva. Firma v roku 1964 podpísala zmluvu s automobilkou Alfa Romeo a stala sa oficiálnym dodávateľom brzdových komponentov pre Moto Guzzi v roku 1972. Spoločnosť Brembo sa stala jedným z najkvalitnejších výrobcov automobilových brzdných systémov. Vďaka tomu sa komponenty tejto značky tešia vysokej popularite a predajnosti aj v našej spoločnosti.

 

TRW

TRW

TRW Automotive patrí medzi špičkových výrobcov bezpečnostných systémov a autopríslušenstva. Má vedúce postavenie na európskom trhu v oblasti výroby sytémov bŕzd, riadenia a podvozkov, pričom jednotlivé komponenty integruje do kompletného podvozkového systému.Vrelo odporúčame práve brzdové kotúče a časti podvozku.

 

Febi bilstein

FEBI

Nemecká obchodná spoločnosť Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG má v ponuke bohatý sortiment auto-dielov do prvovýroby pre Mercedes, BMW, Audi… Dodáva vysokokvalitné náhradné diely ako podvozkové, brzdové diely, čerpadlá, pumpy, časti nápravy, motorové diely, silentbloky, elektrické súčiastky, spojky.

 

NGK

NGK

NGK je popredný výrobca zapaľovacích sviečok. Vďaka použitým technológiám, japonskému systému výroby a v konečnom dôsledku kvalitou produktov, nemá firma NGK vo svete priamu konkurenciu. Každý výrobok NGK je navrhnutý tak, aby spĺňal prísne normy a požiadavky, a tým dodáva spoľahlivosť a konzistentný výkon za všetkých podmienok.

 

Hazet

HAZET

Sortiment náradia HAZET sa používa v automobilovom priemysle, ťažkom strojárstve, energetike, v civilnom i vojenskom letectve, autodoprave, automobilovom opravárstve, opravárstve stavebných strojov a mechanizmov, opravárstve poľnohospodárskych a potravinárskych strojov a energetických a dopravných prostriedkov.

 

Bosal

BOSAL

Výrobu moderných výfukových systémov a katalyzátorov ovplyvňujú čoraz prísnejšie opatrenia pre ochranu životného prostredia. Výfukové systémy Bosal sú vynikajúcej kvality, redukujú vylučovanie škodlivých látok, znižujú hlučnosť motora resp. spotrebu paliva. Myslenie spoločnosti Bosal, vzhľadom na ochranu životného prostredia, sa potvrdzuje tým, že ako prvý predstavili na trhu výfukové systémy bez farbenia. Dodávajú ich pre známe automobilové značky ako sú: Chevrolet, Fiat, Ford, Hyundai, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Toyota, Škoda, VW.

 

Sonax

SONAX

Autokozmetika SONAX patrí v celosvetovom merítku medzi najznámejšie a najpredávanejšie značky. Použitie produktov autokozmetiky SONAX je vskutku všestranné. Najmä vďaka svojej vysokej kvalite, účinnosti a ľahkej aplikácii sa stali pri údržbe a ošetrovania automobilov obľúbenými a nenahraditeľnými pomocníkmi širokej motoristickej verejnosti.