Znížili sme cenu na sadu ramien Audi A6 typ 4F/C6 od r.v. 2004-2011

Akcia !!!

Znížili sme cenu kompletnej sady ramien na prednú nápravu na Audi A6 typ 4F/C6 od roku výroby : 2004-2011

pôvodná cena : 389,90,-eur

súčasná cena po zľave : 350,90,-eur

 

jedná sa o model Audi A6 typ 4F/C6 kedy sa začal vyrábať na prelome roku 2004, jedná sa o novší model Audi A6 od svojho známeho predchodcu Audi A6 typ 4B/C5, ktorý sa vyrábal práve do roku 2004.

Niekoľko informácii ohľadom tohto modelu:

Audi A6 tretej generácie si získalo v našich zemepisných šírkach neutíchajúcu obľubu nielen ako nové, ale aj ako jazdené vozidlo. Môže za to dynamický a rešpekt vzbudzujúci dizajn, tiež veľkorysé rozmery a svoju rolu zohral aj prepracovaný marketing automobilky. Tretia generácia A6 mala pomerne ťažkú úlohu v obnovení dôvery užívateľov predchádzajúcej generácie, ktorá ako je známe, napriek podarenému dizajnu príliš odolnosti a spoľahlivosti nepobrala a jazdné vlastnosti bežných verzií za zvyšnou nemeckou konkurenciou (BMW 5 a Mercedes E) značne zaostávali. Tretia generácia sa teda okrem atraktívneho dizajnu musela predviesť aj pokrokovou a spoľahlivou technikou. Treba uznať, že sa jej to do veľkej miery podarilo, aj keď ten povestný náskok vďaka technike sa až tak nekonal a za skvelé predaje môže Audi vďačiť najmä excelentnému marketingu.

Audi A6 bolo prvýkrát verejnosti predstavené na jarnom autosalóne v Ženeve v roku 2004. Spočiatku bola dostupná len verzia sedan s motormi 2,4 V6, 3,2 V6 FSi, 4,2 V8 FSi a jeden vznetový 3,0 TDi V6 (všetky majú štvorventilovú techniku). V priebehu roka pribudol vznetový štvorvalec 2,0 TDi a 2,7 TDi V6 24V. Na jeseň pribudla kombi verzia Avant.

 

A6 oproti predchádzajúcej generácii podrástla na rozmeroch o +120 mm, +45 0m a +7 mm (D x Š x V). Významného zväčšenia sa dočkal aj rázvor náprav, ktorý má dĺžku 2843 mm (o nezanedbateľných 83 mm viac). Ušetrené neostali ani rozchody kolies, kde prednému nadelili o 67 mm a zadnému o 49 mm viac, čo vo výsledku činí 1612 mm a 1618 mm. Hlavným poznávacím znamení tejto generácie A6 je veľká lichobežníková maska, ​​do ktorej je integrovaný priestor pre ŠPZ-ku a tiež na masku nadväzujúca vyvýšená kapota motora, ktorá je v tejto triede nezvyčajné úzka a nezasahuje nad svetlomety. V bočnom pohľade vyniká zachovaná línia s veľmi sklonenými sklami čelného i zadného okna, ktorá tomuto sedanu prepožičiava optiku kupé so splývajúcou zadnou časťou. Zadok auta môže v porovnaní s takmer agresívnou prednou časťou pôsobiť trochu fádne, ale tvar spodnej hrany nárazníka napodobňujúci difúzor s integrovanými koncovkami výfuku nenechá nikoho na pochybách s kým má dočinenia. Oveľa väčšie zmeny ako v dizajne sa však udiali na poli techniky.